Tren hikayeleri

Dünyanın dört bir yanından gezginlerin Türkiye’deki tren maceralarını bir araya getiriyoruz.

Eğer Türkiye’de trenle seyahat ettiyseniz ve başınızdan geçenleri bloğunuz veya başka bir yerde yayınladıysanız, hikayenizi bu sayfalarda duyuralım ve daha çok kişiye yayılmasını sağlayalım.

Doğu Ekspresinde rakı sofrası - Sezen Yolda: Doğu Ekpresi’nde bir rakı sofrası - Sezen, hayatının işimden ibaret olmasına sonuna kadar direnen bir beyaz yakalı. Ayda en az üç kere seyahatlere çıkıyor, bilmediği şehirlerin sokaklarını arşınlıyor.
Doğu Ekspresi - Ezgi Doğu Ekspresi Hakkında Her Şey! - Ezgi, İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu, iş geliştirme uzmanı, gezmeyi, yazmayı ,fotoğraf çekmeyi, paylaşmayı seven biri.
Doğu Ekspresi - Sezen Kars ve Doğu Ekspresi: Hazırlık, Merak Edilenler, Rota - Sezen, hayatının işimden ibaret olmasına sonuna kadar direnen bir beyaz yakalı. Ayda en az üç kere seyahatlere çıkıyor, bilmediği şehirlerin sokaklarını arşınlıyor.
Doğu Ekspresi - Ayşe Kurt Doğu Ekspresinde seyahat - Ayşe, Fiktifalem “blogger”larından.
Erzurum Garı - Bengi Masalsı yolculuk: Doğu Ekspresi - Bengi, her gün yaşanılan monotonluktan, şehrin boğuculuğundan kaçıp yollarda olmaya karar veren, dünya turuna çıkan bir genç (Instagram: @dunyaninduraklari)