Ankara İzmir arası yataklı tren


Merhaba Ankaradan izmire yataklı tren ile 2 yetişkin 1 çoçuk gidiş dönüş yolculuk yapmak istiyoruz fiyat bilgisi konusunda yardımcı olabilir misiniz ?
Sevda

Ankara-İzmir yataklı tren servisi geçici olarak Eskişehir-İzmir arasında yapılıyor. TCDD Taşımacılık Ankara-Eskişehir arası hızlı tren, sonrası İzmir Mavi ile yataklı/pulman olacak şekilde bağlantılı bilet satışı yapıyor. Çocuğunuz 6 yaş altı ve ayrı koltuk istemiyorsanız 2, aksi halde 3 kişilik yer (yataklı trende iki ayrı kompartıman) almanız gerekiyor.

Hızlı tren fiyatı kişi başı 30 TL’den, yataklı tren fiyatı 97 TL’den başlıyor. Dönüş/yaş indirimleri, tek kişilik yataklı farkları bulunmakta. En doğrusu, TCDD Taşımacılık bilet sisteminden tüm tercihlerinizi girerek toplam fiyatı görmek.

Rail Turkey Seyahat, TCDD veya bir başka operatörün sitesi değildir. Cevaplar kişisel deneyim ve bilgilere göre verilmektedir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen TCDD Taşımacılık veya diğer operatörlerin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.

Written by Onur Uysal

Railway consultant. Owner of RT Media & Consultancy. Founder and editor of Rail Turkey.

Yorum yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s