Ankara ve Eskişehir’de emanet dolabıİzmir’den Ankara-Eskişehir bir gezi planımız var. Ankara’ya hava yoluyla ulaşıp 4-5 saat kalacak ve akşam YHT ile Eskişehir’e geçeceğiz. Planımız Esenboğa’dan direkt YHT gara geçip emanet dolabına valizlerimizi bırakmak. Ancak hiçbir yerde emanet dolabı var mıdır, çalışır durumda mı, Ankara YHT’nin neresindedir bilgi bulamadım. Dönüşte Eskişehir’den İzmir’e ise tren ile geçeceğiz. Ancak Eskişehir’de tren saatine kadar valizleri koyabileceğimiz Emanet dolabı mevcut mu onu da bilemiyoruz. Güvenilir ve güncel bilgileri sizden alabildiğimiz için bu konuda da RailTurkey’e danışmak istedim. Kısaca Ankara YHT ve Eskişehir Tren garlarında Emanet dolapları mevcut mu?
Senem

TCDD, pek çok ana istasyonuna emanet dolapları yerleştirdi. Eskişehir ve Ankara hızlı tren garında bu dolaplardan bulunmakta. Ancak bazı istasyonlarda, zaman zaman devre dışı kaldığı/bırakıldığı gözlemleniyor. Aralık ayında Pendik, kısa bir süre önce Adana’dakiler devre dışı idi.

Seyahate çıkmadan önce, gar danışmalarından teyit etmenizde fayda var. Eskişehir gar tel: 0 (222) 225 55 55 Ankara gar danışma: 0 (312) 309 05 15/336. Güzel sözleriniz için çok teşekkürler.

Rail Turkey Seyahat, TCDD veya bir başka operatörün sitesi değildir. Cevaplar kişisel deneyim ve bilgilere göre verilmektedir. Resmi bilgilere ulaşmak için lütfen TCDD Taşımacılık veya diğer operatörlerin sitelerini ziyaret ediniz. Lütfen şu uyarıyı okuyunuz.

Reklamlar

2 comments

 1. Size de iyi yıllar dileriz.
  Onur Bey teşekkürler bilgiler için. Telefonlarına kadar iletmişsiniz.
  RailTurkey’in başarıları, kalitesi daim olsun.

  Liked by 1 kişi

 2. Çok teşekkürler. Bu arada şunu belirtmem lazım dahili no:336 olduğunu sonradan anladım. Onu ayrı belirtirseniz benim gibi jetonu geç düşenlerede faydalı olur. Zira operatör yönlendirme yapmıyor.

  Sevgiler, selamlar…

  Liked by 1 kişi

Sorularınız/yorumlarınız

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.